Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Datça Ege bölgesinin doğal güzellikleri bakımından en güzel yerlerinin başında gelmektedir. Egenin en uç noktası olması sebebi ile masmavi denizi ve bol oksijenli ormanları ile tam bir tatil yöresi. Her yaz İstanbul’dan Datça’ya onlarca müşterimizin kısmi yazlık veya komple ev eşyalarının taşınmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız özellikle parça ev eşyası taşımacılığı hizmeti ile komple bir ev eşyasına göre az miktarda olan ev eşyalarınızı aynı güzergaha taşıması olan başka müşterilerimizin eşyaları ile birleştirip taşımasını gerçekleştirerek daha ekonomik fiyatlara yardımcı olmaktayız.

İstanbul’dan Datça’ya gerçekleşecek parça ev eşyası taşımalarınızı organize ederken minimum 10-15 gün öncesinden tarafımıza bilgi vermeniz ve rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır. Diğer il ve ilçeler için geçerli olan 7-10 günlük süre Datça için farklılık göstermektedir. Bunun en temel nedeni uzak olmasından kaynaklı diğer bölgelere göre daha az talep gelmesi. Bizlerde tarafımıza gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirdikten sonra en yakın zamanda eşyalarınızı tarafınıza teslim etmekteyiz.

İstanbul Datça parça taşımacılığında eşyalarınızı kendi reklam  ve logolu araçlarımız ile taşımaktayız. Hiçbir şekilde eşyanız taşeron firmalara taşıtılmaz. Bunu neden mi belirtiyoruz. Maalesef ki son dönemde birçok firma/kişi sizinle anlaşma sağladıktan sonra eşyanızı farklı firmalara taşıttırıp mağdur olmanıza sebebiyet vermektedir.

Sizde Datça parça eşya taşıma hizmeti almak için şuan sayfamızı ziyaret ediyorsanız hemen firmamıza 444 9 069 çağrı merkezinden ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Altınoluk Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.