Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Muğla iline bağlı olan Dalaman ilçesine yazlık ev eşyalarınızı taşımak istediğinizde firmamız ile görüşerek taşıma işleminizi organize edebilirsiniz.

Türkiye’de ilk ve tek parça ev eşyası taşıma hizmeti sunan firmamız tüm Ege bölgesine her hafta ortalama 3-4 sefer düzenleyerek bekar, öğrenci, yazlık, çeyiz türü komple bir ev eşyasına göre daha az olan ev eşyalarınızı güvenli ve ekonomik taşıyarak sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Diğer nakliye firmalarının aksine sadece parça ev eşyası taşıyan ve sizlere söz verdiği zamanda teslim alma ve teslim etme garantisi sunan firmamız kalitesinden hiç ödün vermemektedir. Kendi özmal nakliye araçlarımız ile ev eşyalarınızı sizden aldığımız gibi eksiksiz ve hasarsız bir şekilde teslim etmekteyiz.

İstanbul, İzmir ve Ankara’dan Dalaman’a veya Dalaman’dan bu illerimize parça eşya göndermek için firmamıza 1 hafta öncesinden bilgi vererek ön anlaşma yapabilir ve sizlere belirteceğimiz günde eşyalarınızın taşınmasını bekleyebilirsiniz.

Parça nakliyat hizmetinde ev eşyalarınız havalı naylon malzeme ile paketlenerek hasar görmeleri engellenmektedir. Ayrıca mobilyalarınız uzman personelimizce de-montaj ve montajı yapılmaktadır.

Sizde EGETUR Nakliyat ayrıcalığı ile ev eşyalarınızı Dalaman’a taşımak için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize eşya listenizi belirterek bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Depolama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.