Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Aydın ilimize bağlı Didim beldesi yerli ve yabancı turizmcilerin tercih ettiği önemli turistik beldelerimizden bir tanesidir. Didim yazlık bir bölge olmasından dolayı bölge halkı kısa bir süreliğine ikamet ettikleri konutlarına yeni eşya almak yerine bulundukları şehirde kullanmadıkları veya fazla olan eşyaları değerlendirme ihtiyacında olmaktadırlar. Bu durumda nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Firmamız da İstanbul ve diğer tüm illerimizden Didim’e olan parça eşya nakliyelerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Taşınacak eşyalarınızın miktarına göre fiyatlandırma yapılmakta ve eşyalarınız adresinizden teslim alınıp Didim’deki adresinize kadar teslimatı yapılır.

Parça eşya taşıma hizmetini profesyonelce sunan firmamız ülkemizde az miktardaki ev eşyasını farklı şehirler arası taşıma gerçekleştiren ilk nakliyat firmasıdır. 2000 yılında ilk olarak İstanbul ve İzmir arası başlatmış olduğumuz parça eşya nakliyesini günümüzde tüm Türkiye geneline vermekteyiz.

Eşyalarınız teslim alındığında Taşıma Formu düzenlenerek bir nüshası sizlere verilmektedir. Teslimat adresinde eşyalarınız eksiksiz ve hasarsız bir şekilde tarafınıza teslim edilerek nakliye işlemi sonlandırılır. Diğer nakliye firmalarının aksine ödemenizi iş bitiminde nakit veya kredi kartı (Kredi kartı ile ödeme yapacağınızı mutlaka firmamıza bildiriniz) ile ödeme yapabilirsiniz.

Didim parça eşya taşıma hizmetleri için firmamıza İstanbul ve İzmir şubelerimizin iletişim bilgilerini kullanarak ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Taşımak istediğiniz eşyalarınızın zamanında teslim olunması için taşıma tarihinizden mutlaka 1 hafta öncesinden firmamız ile irtibata geçiniz. Profesyonel eşya transferi ile eşyalarınız güvenli ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tek Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.