Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Firmamız 1997 yılında Tekin ÇAÇANOĞLU önderliğinde 5 kardeş tarafından kurulan evden eve nakliyat, ofis, parça eşya ve kurumsal taşımacılık hizmetleri sunan şuan ki yapı itibari ile kurumsal bir nakliye şirketidir.

Merkez ofisimiz İstanbul Maltepe’de olup Avrupa yakası Levent ve İzmir Karşıyaka ofislerimiz bulunmaktadır. 1997 yılında şahıs şirketi olarak kurulan firmamız 2007 yılında EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. unvanı ile şirketleşme sürecine geçiş yapmıştır.

Amacımız bizi nakliye işlemlerinde tercih eden müşterilerimize kurumsal çözüm ortağı olarak bu zorlu süreçte kendilerine yardımcı olmaktır. İlk hedefimiz daima müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle her gün kendimizi yenilemekte ve güncel teknolojiden yararlanmaktayız.

Firmamız yoğun olarak ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmeti sunmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir şubelerimizin olması sebebi ile İstanbul’dan Ege bölgesine daha yoğun çalışan şirketimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde 6 adet büyük kamyon, 2 adet orta boy kamyon ve 2 adet kamyonet sınıfı olmak üzere toplam 10 adet nakliye aracı bulunmaktadır. Araçlarımız hepsi firmamızın özmalları olup, kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır. Ev ve Ofis Taşımacılığı için alınması gerekli olan K-3 yetki belgesi bulunan firmamız, her türlü belge ve izinlere sahip tam donanımlı bir nakliye şirketidir.

Sizleri de mutlu müşterilerimize katılmak için EGETUR Nakliyat ailesi ile tanışmaya davet ediyoruz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Günlük İstanbul'dan Ege'ye Parça Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.