Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Firmamızın kuruluş amacı evden eve nakliye hizmeti alacak müşterilerimize çözüm ortağı olmaktır. Sektörde kaliteli ve profesyonel hizmet veren firma sayısının az olması sebebi ile ev eşyası taşımacılık işine giren EGETUR Nakliyat, verdiği kaliteli hizmet sayesinde evden eve nakliyat sektörünün lider firmalarının arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.

Parça eşya taşımacılık hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden yola çıkılarak doğmuş bir nakliye hizmetidir. İlk olarak İstanbul ve İzmir arası gerçekleştirdiğimiz nakliye organizasyonlarında az miktardaki eşyalarını bu iki ilimiz arası taşımak isteyen müşterilerimize yardımcı olmak adına başlattığımız parça eşya taşımacılığını bugün tüm Türkiye’ye sunmaktayız.

İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin bulunması sebebi ile her iki ilimizde hem şehiriçi hemde şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetleri tarafımızca profesyonelce sunulmaktadır. Özellikle İstanbul ve İzmir arası komple ve parça eşya taşımacılığını çok ekonomik fiyatlara sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz paketleme, modüler mobilyaların de-montaj ve montajı, askılı elbiselerinizin özel askılı dolaplarda taşınması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemleri, mutfak ve salonda bulunan kırılacak eşya olarak tabir edilen cam ve porselen eşyalarınızın paketlenmesi ve karton kolilere yerleştirilmesi şeklinde olup yeni adresinizde tüm eşyalarınız istediğiniz doğrultuda yerleştirilip kurulumları yapılmaktadır.

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme – 2

 

 

 

 

 

 

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme

Eşya Paketleme – 4

 

 

 

 

 

 

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi pekiştirmek adına yukarıda sizler için bazı paketleme resimlerimize yer verdik. Eşyalarınız bu resimlerde olduğu gibi havalı naylon ve kraft kağıtlarla paketlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.