Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Firmamız her yıl yaz aylarında Marmara, Ege ve Akdeniz bölgesine gerçekleştirdiği parça eşya taşıma hizmetlerini bu yıl herkesin faydalanması için 1 hafta öncesinden yapılan erken rezervasyonlarda %10’luk indirim yapmaya karar vermiştir.

Sizlerde parsiyel yüklerinizi firmamız aracılığı ile yazlıklarınıza gönderirken yüksek taşıma bedelleri ödemeden rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul, İzmir ve Ankara’dan tüm Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesi kıyı şeridinde bulunan ile ve ilçelere eşyalarınızı güvenli ve sigortalı taşımaktayız. Türkiye’de parça eşya taşıma hizmetini profesyonelce sunan firmamız tüm nakliye hizmetlerini kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla gerçekleştirmektedir.

Diğer nakliye firmalarının aksine eşyalarınız sizlerden teslim alındığında taşıma formu düzenlenir ve eşyalarınız bu taşıma formu ile tarafınıza eksiksiz ve hasarsız bir şekilde teslim edilmektedir. Firmamız yine tüm taşıma hizmetlerinde olduğu gibi parça nakliyat hizmetinde de teslimatta ödeme alarak sizlere güvence sunmaktadır.

İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile görüşerek eşyalarınızın taşınması için rezervasyonunuzu yaptırarak %10 İndirimden yararlanabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Çeşme Urla Seferihisar Parça Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.