Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Şehirler arası parça ev eşyası taşımalarınızda bir (1) haftadan önce yapacağınız erken rezervasyonlarda %10 İndirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan firmamız yoğun talepleri önceden belirli bir program dahiline almak için yapılan erken rezervasyonlarda %10 indirim Kampanyası başlatmıştır.

Özellikle İstanbul’dan Ege bölgesine ve Ege bölgesinden İstanbul’a yoğun parça eşya nakliyesi gerçekleştiren firmamız bizi arayan her müşterimize yardımcı olmak için böyle bir uygulamaya gidilmiştir.

Bu kampanyamızın bir diğer amacı da ucuz fiyat politikası izleyerek tüketicileri mağdur eden korsan firmalarla mücadele etmektir. Fiyat araştırması sırasında bilmeden amatör ve korsan firmalardan çok düşük fiyat teklifi alan tüketicilerin çoğu zaman tercih yapmakta kafaları karışmaktadır. Sektörü bilmeyen ve ilk kez bir taşıma deneyimi yaşayacak müşterilerimizi her ne kadar korsan firmalara karşı uyarsak da bazen aşırı fiyat farklılıklarından kaynaklı tercihler düşük fiyat veren korsan firmalar olabilmektedir. Bu durumun karşısında hem müşteri kazanmak amaçlı hemde siz değerli müşterilerimizin farklı bir firma ile mağduriyet yaşamaması için %10 indirim kampanyamızı başlattık.

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Referanslarımız sayfasında firmamızın tüm kurumsal ve bireysel referanslarına ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hergün İstanbul İzmir Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.