Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Eşyalarınızı Değil Değerlerinizi Taşıyoruz

Ev eşyalarınızı taşırken sadece eşya taşımadığımızın farkındayız. 20 yıldır sektörde olan firmamız her türlü ev eşyasını taşıma başarısını göstermiştir. Nakliye hizmeti sunduğumuz ilk yıllarda taşıdığımız ev eşyaların maddi olarak taşıma bedelini karşılamadığını gördüğümüzde insanların neden eski eşyalarından vazgeçemediklerine anlam vermekte zorluk çektiğimiz zamanlar oldu. Fakat eşya sahipleri ile olan sohbetlerimizde aslında sadece eşya değil değerlerini de taşıdığımızın farkına vardık. Bir çoğumuz eşya diyip geçebilir lakin eşya sahibi için anılarla dolu ev eşyalarını bir anda elden çıkarmak sanıldığı gibi kolay değildir.

Parça eşya taşıma hizmeti sunarken eski yada yeni eşya farketmeksizin ev eşyalarınızı itinalı bir şekilde paketlemekte ve en ufak bir zarar görmeyecek şekilde taşınmalarını sağlamaktayız. Sektörde 20 yıldır hizmet veren firmamız müşterilerine kendi özmal sermayeli araçları ve personeli ile hizmet vermesinin en önemli gayesi taşıdığımız eşyanın, müşterimiz için ne denli manevi değerler taşıdığının farkında olmamızdan kaynaklanıyor. Biz sadece eşyalarınızı değil, değerlerinizi de taşıyoruz.

Sizlerde şehirler arası parça eşya taşıma hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezimizden ulaşarak taşımak istediğiniz eşyanızın detaylı listesini belirterek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Bir önceki yazımız olan İstanbul Adana Parça Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.