Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Evinizi, ofisinizi yada parça ev eşyalarınızı taşırken bırakın profesyoneller eşyanızı taşısın. Ev eşyası taşıma işlemi profesyonellerce gerçekleşirse ancak kolay ve sorunsuz gerçekleşebilir. Eşya taşıma işlemi zor olmasından kaynaklı herkes bu işi profesyonelce yapamamaktadır. Firmamız çalıştırdığı personellerini belli bir eğitimden geçirdikten sonra işe başlamalarını sağlamaktadır. Ayrıca çalıştırdığımız tüm personellerimiz en az 2 yıl deneyimi olan sigortalı çalışanlarımızdır.

Tüm personellerimiz paketleme, mobilya de-montaj ve montajı ile beyaz eşya bağlantılarını gerçekleştirme üzerine aldıkları eğitimleri eşyalarınızı taşırken tam profesyonellikle gerçekleştirmektedirler.

Profesyonel taşıma sadece personel eğitiminden geçerli olmamaktadır. Firmanın kullandığı paketleme malzemesi, taşıma gerçekleştirdiği aracın ev eşyası taşımasına uygun olması, taşıma ve teslimat zamanlaması ile personelin iletişimi de iyi olmalıdır. İddia ediyoruz evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma sektöründe en iyi profesyonellerden biriyiz.

20 yıllık deneyimimiz ile siz değerli müşterilerimize profesyonelce hizmet vermekten gurur duymaktayız. Amacımız sadece para kazanmak olmayıp, gelecekte de var olan kurumsal bir firma olmak için yolumuza emin adımlarla yürümektir.

Sizde Türkiye’nin ilk parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız ile eşyalarınızı güvenle istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz. Bilgi için lütfen 444 9 069 arayınız…

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Mersin Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.