Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmetini Türkiye’de ilk sunan firmamız Türkiye Evden Eve Nakliyeciler Derneği (END) üyesidir. 2014 yılında Türkiye genelindeki kurumsal firmaların bir araya gelerek sektörün sorunlarını ele aldıkları ve özellikle korsan taşımacılığa karşı oluşturulan bu yapıda firmamız da yer almaktadır.

END’ye Üye Olmak Neden Önemli?

Özellikle son yıllarda artan korsan ve amatör taşımacılık ev veya ofis eşyasını taşıyan tüketicileri olumsuz etkilemektedir. Eşyalarınızı taşırken dernek üyesi bir firma ile çalışmanız sizlerin avantajı olacaktır. Aksi taktirde korsan bir firma ile çalışmanız halinde maddi ve manevi zararlara uğrayabilirsiniz.

Anlaştığım Firmanın END Üyesi Olduğunu Nasıl Anlarım?

Taşıma işleminiz için görüştüğünüz veya anlaşma sağladığınız nakliye firmasının END üyesi olup olmadığını kurum tarafından verilen sertifikayı görmeyi isteyerek anlayabilirsiniz. Unutmayın sektörde çok sayıda korsan ve taşeron çalışan nakliyeci yer almaktadır. Eşyalarınızın sağlıksız taşınmasından tutun, tarafınıza geç teslim edilmesi ve anlaşılan tutardan farklı taleplere kadar birçok problem yaşanmaktadır. Bu nedenle mutlaka kurumsal firmaları tercih ediniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Koltuk Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.