Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ev eşyası taşımacılığı sektörü maalesef korsan firmalar tarafından istila edilmiş bir şekildedir. Nasıl mı? Sektör devlet tarafından sıkı bir denetim içinde olmadığından ve nakliye firmalarına erişim daha çok internet üzerinden yapıldığından korsan firmaların varlığı ne yazık ki uzun bir süre sektörü ve dolayısıyla eşyasını taşıtan tüketicileri etkileyecektir.

Araştırma yaparken gezmiş olduğunuz web sitesindeki firma isimlerini mutlaka bağlı olduğu ildeki Ticaret Odası kayıtlarını sorgulayınız. Aksi taktirde hem eşyalarınız zarar görebilir hemde sizler büyük maddi kayıplar yaşayabilirsiniz.

Özellikle parça eşya taşımalarında son zamanlarda gözlemlediklerimizi sizlerle paylaşmak istedik. Aramalarda ilk sayfa sonuçlarında çıkan web sitelerinin bazılarının komisyon karşılığı iş satan kişilere ait olduğunu ve bu kişilerin düşük fiyat politikası izleyerek tüketiciler ile anlaştıkları ve daha sonra eşya sahibinin bilgisi olmadan taşıma işleminin başka firma veya kişilere devredildiğinin farkına vardık. Bu tarz olumsuz durumlarla karşılaşmamak adına mutlaka Kurumsal, Referanslı ve kendi özmal araçlarıyla taşıma işlemi yapan firmalar ile eşyalarınızı taşıtın. Anlaşmış olduğunuz firmaya mutlaka kendi reklam ve logolu aracı ile taşıma yapılmasını isteyiniz. Ayrıca ödemenizi eşyalarınızın teslimatında yapmak istediğinizi de belirtmeniz de fayda vardır.

EGETUR Nakliyat olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek ilk olarak Marmara ve Ege bölgeleri arası gerçekleştirmiş olduğumuz parça eşya taşıma hizmetini şuan Türkiye’nin dört bir yanına sunmaktayız. Firmamız ile kısmi ev eşyalarınızı güvenli ve ekonomik taşımak için şirketimize çağrı merkezimizi numaramızda 7/24 ulaşabilirsiniz…

Çağrı Merkezi: 444 9 069

Bir önceki yazımız olan Yeni Çağrı Merkezi Numaramız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.