Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

İstanbul, parça eşya taşımacılığının en sık yapıldığı, parça taşımacılığının en yoğun olduğu illerin başında gelir. Öğrenci eşyası, bekar eşyası, çeyiz eşyası gibi parça eşyalarını kaliteli ve sorunsuz şekilde taşımak isteyen tüm değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaktayız.

Uzun yıllar önce nakliyat sektörüne girmiş olan firmamız ihtiyaç haline gelen parça eşya taşımacılığına cevap verdi. Az miktardaki eşyalarını taşımak isteyen tüm müşterilerine uygun nakliye hizmeti veren firmamız, haftada en az 3-4 sefer düzenlemektedir. Firmamız parça eşya taşımacılığını belli bir program çerçevesinde gerçekleştirdiğinden taşıma işlemine karar verdiğinizde firmamızla 1 hafta öncesinden iletişime geçmelisiniz. Firmamız gerekli tüm nakliye organizasyonunu yapıp planlar çerçevesinde taşıma işlemini gerçekleştirir. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan tam zamanında eşyalarınız tarafınıza teslim edilmiş olur.

İstanbul parça eşya taşıma işlemleriniz eşyalarınızın özenli ve detaylı bir şekilde paketlenmesi ile başlar, size verilen tarihte tarafınıza sorunsuz bir şekilde iletilmesi ile son bulur. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız rakiplerinin aksine modüler mobilyaların de – montajını, montajını, taşıma ve yerleştirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir.Kurumsal kimliğiniz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile parça eşya taşıma hizmetinde lider tek firma olmayı başarmış olan firmamız, sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti daha ekonomik hale getirmek için özenle çalışmalarını sürdürmeye devam eden şirketimiz, parça eşya taşımacılığını uygun fiyata ve profesyonelce yapan tek evden eve nakliyat firmasıdır. İnternet ortamında bulunan korsan ve amatör firmalardan alacağınız herhangi bir nakliye hizmeti sürekli sorunlar yaşamanıza neden olmakta, nakliye fiyatının çok üzerinde bir ücret ödemenize neden olmaktadır. Nakliye hizmetiniz için karar vermeden önce referanslarımızı incelemenizi, kararınızı buna göre vermenizi öneririz.

Taşımacılık sektöründe profesyonelliği güler yüzlülük ve uygun fiyat politikası ile birleştiren firmamız büyük bir titizlikle işini gerçekleştiren, sorunsuz taşıma garantisi veren, eşyalarınızı taşıma süresince sigortalayan, vermiş olduğu hizmet boyunca taşıma işlemi için 7/24 desten veren tek firmadır. Ayrıca firmamız geniş bir müşteri yelpazesine sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Eşya Nakliye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.