Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Kaliteli hizmet nedir? Bize göre taşımasını yaptıracağınız eşyalarınızın söz verilen zaman içerisinde alınıp, eşyaların zarar görmemesi için gerekli tedbirlerin alınması (taşıma, paketleme, sigorta) ve yine söz verilen zamanda teslimatlarının gerçekleştirilmesidir.

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunan her firma telefon görüşmesinde sizlere kaliteli hizmet sunmayı vaad edebilir fakat bunu ancak taşıma tecrübesi yaşayarak öğrenebilirsiniz. Tabi biz burada işinizi şansa bırakmamanız gerektiğini ve tercih noktasında Referans faktörünü göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Parça eşya taşımacılığı hizmetini Türkiye’de ilk gerçekleştiren firma olarak sizlere vaaddettiğimiz tüm hizmetleri eksiksiz ve zamanında sunmaktayız. Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ilk sıradadır. Referanslarımız ve Müşteri Yorumları bunun bir göstergesidir.

Fiyat anlamında ise firmamız her zaman müşterilerimize çeşitli alternatifler sunmaktadır. Sizlerin de bize zaman (taşıma tarihi) konusunda esneklik sağlamanız durumunda sizlere en uygun nakliye fiyatı sunulur. Zaman zaman bazı müşterilerimizden nakliye ücretlerimizin yüksek olduğu konusunda geri bildirimler alıyoruz. Aksine nakliye ücretlerimiz aynı hizmeti sunan kurumsal firmalara oranla %20-25 oranında indirimlidir. Korsan veya amatör firmalardan alınan fiyatları lütfen kıyaslama olarak değerlendirmeyin. Sektörümüzdeki yer alan korsan firmaların hepsi düşük fiyat politikası izleyerek tüketiciye ulaşmaktadır. Detaylı bilgi için https://parcaesyatasima.com.tr/korsan-firmalara-dikkat yazımızı okuyabilirsiniz.

Firmamıza Türkiye’nin her yerinden 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat için adres EGETUR Nakliyat

Bir önceki yazımız olan Korsan Firmalara Dikkat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.