Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça eşya taşıma hizmeti ile en uygun nakliye fiyatlarına eşyalarınızı taşıma imkanı sunmaktayız. Azmiktardaki ev eşyalarınız için yüksek ücretler ödemeye son.

Türkiye’nin her yerine ev eşyası taşımacılığı hizmetleri sunan firmamız sizlere sunmuş olduğu parça nakliyat hizmeti ile yüksek taşıma ücretleri ödemenize son vermektedir. Aynı güzergaha taşınacak birden fazla ev eşyasının tek bir nakliye aracı ile taşınmasından dolayı nakliye ücreti daha ekonomik olmaktadır.

Çağrı merkezi numaramızdan firmamıza 7/24 ulaşarak eşyalarınızın taşınması için gerekli bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya ve Adana’da ofisleri bulunan şirketimiz bekar, öğrenci, çeyiz ve yazlık eşyası gibi kısmi eşya taşınmalarınızda sizlere sunduğu avantajlı fiyatlar ile bu zorlu süreçte en büyük destekçiniz olmaktadır. Sizlerde bizi tercih eden binlerce müşteri gibi firmamızı tercih ederek rahat ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz…

Türkiye’de ilk parça nakliyat hizmeti sunan ve konuda sektörün en iyisi olan şirketimiz hızlı, güvenli ve ekonomik taşıma hizmetleri sunmak için her geçen gün çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamıza Türkiye’nin her yerinden 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat için adres EGETUR Nakliyat

Bir önceki yazımız olan Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.