Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Parça Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parça ev eşyası taşımacılığında dikkat edilmesi gereken bazı hususları vardır. Bunların en önemlisi taşıma firması tercihidir. 2000 yılından beri Türkiye’de parça ev eşyası taşımacılığı profesyonellikle sunan şirketimiz bu konuda birçok tecrübe yaşamıştır.

Parça eşya taşımada ne gibi problemler yaşanmaktadır? En çok karşılaşılan problem taşıma firmasının nakliye esnasında fiyat artırması, teslim tarihinde değişiklik yapması, taşeron firma kullanımı ve paketleme yapmadan eşyalarınızı taşıma isteği. Yazmış olduğumuz bu olumsuz durumları her 10 müşteriden 5’i maalesef yaşamaktadır.

Bu tarz olumsuz durumları yaşamamak için ne yapılabilir? Firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu avantaj ve kolaylıkları diğer firmalardan da isteyebilirsiniz. Nedir bu avantajlar ve kolaylıklar? Anlaştığınız firmadan kesinlikle kendi aracı ile taşıma yapmasını isteyin, paketleme işlemlerinin eşyaların evden çıkarılmadan yapılması ve yükleme işlemi bittikten sonra mutlaka ”taşıma formu” düzenlenip bir nüshasının tarafınıza verilmesini sağlayınız. Bir diğer kolaylık ise ödemenizi eşyalarınızı teslim alırken yapmak istediğinizi belirtin ve firmaya herhangi bir ön ödeme yapmayın.

Bu tarz sorunlar yaşamamak adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Profesyonel kadrosu ile zamanında ve söz verdiği şekilde taşıma hizmetleri sunarak sektörün ilk ve tek firma olmasının verdiği güven ile yoluna devam şirketimiz 17 yılı aşkın hizmet geçmişimizde binlerce müşterimizin parça ev eşyalarını taşıyarak kendilerini büyük bir yükten kurtarmıştır.

Bizden bilgi ve fiyat almadan lütfen tercihinizi yapmayın. 444 9 069 çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayabilir, istediğiniz soruları müşteri temsilcisi çalışanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Nakliye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.