Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Ege bölgesinin incisi Muğla ilimizin ilçelerinden olan Milas’a firmamız İstanbul ve çevre illerinden parça eşya taşıma hizmetleri ile az miktardaki kısmi eşyalarınızın taşınmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Özellikle İstanbul-Bodrum seferlerimizde Milas’a eşya göndermek isteyen müşterilerimize ekonomik fiyatlarla yardımcı olup kendilerini büyük bir yükten kurtarmaktayız. İstanbul ve Ege bölgesi arası haftalık seferlerimiz ile sizlere eşyalarınızı EGETUR Nakliyat aracılığı ile Milas’a gönderebilirsiniz.

Firmamız 1997 yılında vermiş olduğu evden eve nakliyat hizmetine ek olarak 2000 yılında başlattığı parça eşya taşıma hizmeti ile komple bir ev eşyasına göre daha az olan eşyaların taşınması için parça eşya taşıma hizmetini sunmaya başlamıştır. Özellikle Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesi yazlık bölgelere olan taşımalarda sizlere yüksek nakliye ücretlerinden kurtarmaktayız.

EGETUR Nakliyat, İstanbul ve İzmir şubeleri ile tüm Marmara, Ege ve Akdeniz bilgesi il ve ilçelerine yılın 365 günü parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızın taşınması esnasında her türlü paketleme, mobilyaların de-montaj ve montajı, yükleme ve boşaltma işlemleri firmamız personelince yapılmakta olup sizlerin ekstra herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.

Milas’a göndereceğiniz eşyalarınızın taşıma organizasyonu için firmamız ile enaz 5 gün öncesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Taşıma işleminiz için onay vermeniz durumunda nakliye organizasyonu firmamız tarafından yapılıp sizlere taşıma günü ile ilgili bilgi verilmektedir. Parça eşya taşımalarda firmamız genelde 1 gün gibi kısa sürede eşyalarınızı teslim etmektedir. Taleplerin az olması durumunda ise bu süre maksimum 3 günü geçmemektedir.

Firmamızdan bilgi ve fiyat almak için İstanbul ofisimize 0216 383 10 90 veya İzmir ofisimize 0232 330 81 24 nolu telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dikili Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.