Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Günümüzde taşınma durumunda nakliye firmaları sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Eskiden nakliyat firmaları deyince ilk akla gelen eşyaları taşımak için görevli birkaç personel ve bir kamyon olurdu. Ancak İstanbul, Ankara ve İzmir’de merkezi bulunan firmamız parça eşya taşıma yöntemi ile kısmi ev eşyalarınızı taşıma konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Parça eşya taşımacılığında eşyalarınız görevli personel tarafından teslim alınır ve aynı bölgeye gidecek olan başka eşyalar var ise onlarla birlikte nakliye işlemi sağlanır. Parça eşya taşıma yöntemi ile 2000 yılından beri Türkiye genelinde hizmet vermekte olan firmamız eşyalarınızın zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olmaktadır.

Parça Eşya Taşımada Sigorta Güvencesi

Sigortalı taşımacılık uyulması zorunlu bir uygulama değildir ve her nakliyat firması sigortalı taşıma yapmamaktadır. Parça eşya taşıma sırasında nakliyat firması eşyalarınıza sigorta yapar ve eğer eşyalarınız içerisinde her hangi bir ürün zarar görmüş ise hasar tespit tutanağı oluşturarak eşyanızın maddi değerini karşılamaktadır. Eşyalar taşımanın başlangıcından bitişine kadar sigorta kapsamındadır. Sigortalı taşımacılık da kendi arasında gruplara ayrılmaktadır. Bunlar; geniş teminat, dar teminat ve tam zayi olarak isimlendirilmekte ve her sigorta garantisi belli maddeleri içermektedir.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Parça eşya nakliyat hizmeti sunan firmamız ile 1 hafta öncesinden iletişim kurarak eşyanızı taşımak istediğiniz bölgeyi belirtmeniz gerekir. Kısmi eşya taşıması yapıldığından dolayı her bölgeden eşyalar toplanarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Parça eşya nakliyesinde normal nakliye işlemlerinde olduğu gibi paketleme ve montaj hizmeti yer almaktadır. Özellikle çalışan kişilerin en çok tercih etmiş olduğu bu yöntemde siz hiçbir işe elinizi sürmeden eşyalarınız paketlenir, araca yüklenir, taşınması gereken yere nakliyesi yapılır. Ofis taşımacılığı, kısmi ev eşyası, bekar evi ve daha pek çok eşyanızı taşıma konusunda uygun ve ekonomik fiyat çerçevesinde destek alabilirsiniz.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Az Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.