Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Bir hizmet veya bir ürün alırken hepimiz her zaman ucuz olmasından yanayız. Fakat atladığımız bir nokta var ki alınan fiyatın neye göre ucuz olduğudur. Yani aynı hizmeti sağlayan bir başka firmaya göre mi, yoksa hizmet kalitesi ile ilgili hiçbir bilgi olmayan, tanınmayan ve sadece vaadedilen sözlere göre mi ucuz olduğudur.

EGETUR Nakliyat olarak parça eşya taşıma hizmetini Ege ve Akdeniz bölgesine taşınmalarınızda hizmet kalitesi firmamıza oranla aynı olan şirketlere göre %25’e varana kadar daha ucuz taşıma imkanı sağlıyoruz.

1997 yılından beri İstanbul ve İzmir ofislerimiz koordineli bir çalışma ile tüm Ege ve Akdeniz bölgesine olan parça eşya taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirerek sizlere en ekonomik taşıma fiyatlarını sunarak ev eşyalarınızı güvenli ve sigortalı taşımaktadır.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti ucuza sunarak nakliye işlemlerinizi çözüme kavuşturmaktayız. Bilgi için 444 9 069 arayınız.

Şehirler arası ev, ofis ve parça eşya taşımalarınızda 7/24 çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden gelen taleplerinize cevap veren firmamız sizlere kurumsal çözüm ortağı olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Asansörlü Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.