Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Birçok müşterimizden birkaç parça eşya taşıma hizmeti verip vermediğimiz ile ilgili yoğun soru gelmesi üzerine bu yazımızı kaleme aldık. Parça nakliyat hizmeti için eşyanın bir sınırı yoktur. İster tek parça eşyanızı ister bir oda dolusu eşyanızı bu hizmetimizden yararlanarak taşıtabilirsiniz. Örneğin sadece beyaz eşyalarınızı, koltuk takımınızı yada birkaç koli eşyanızı firmamız aracılığı ile istediğiniz noktaya sıfır hata ile taşıma imkanı bulabilirsiniz.

Birkaç parça eşya taşıma hizmetimiz sayesinde taşımak istediğiniz eşyalarınızın listesini çıkartarak tarafımıza mail yada telefon aracılığı ile iletmeniz durumunda en doğru fiyatlandırma yapılacak olup taşıma işleminiz gerçekleştirilecektir.

Web sitemizin uzantısından da anlaşılacağı üzerine kurumsal bir yapıda çalışan şirketimiz parça eşya taşıma hizmetine ayrı bir nakliye kolu gözüyle bakmaktadır. Parça eşyalarınızın taşındığı araçlarımız genelde aynı güzergaha gidecek az miktarda eşyaların birleştirilmesi ile servis vermektedir.

Sizlere söz verdiğimiz gibi zamanında ve sorunsuz taşıma hizmetleri sunmaktayız. Eşyalarınız evinizden alınmadan önce her türlü darbe ve çiziklere karşı havalı naylon malzeme ile paketlenmekte ve yeni adresinizde dairenize kadar çıkarılarak istediğiniz odaya yerleştirme ve varsa kurulum işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

İstanbul ve İzmir’den Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekteyiz. Daha güvenilir bir hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bizimle çalışmak için referanslarımızı inceleyebilir ve dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Parça Eşya Taşıma Şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.