Türkiye'nin Her Yerinden 444 9 069
bilgi@parcaesyatasima.com.tr

Nakliye sektörüne kurumsal bir yapı ve yepyeni bir boyut kazandırmış olan firmamız evden eve nakliyat, ofis ve parça eşya taşıma konusunda lider bir kuruluştur. Uzun yıllar önce İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan firmamız, gün geçtikçe nakliye sektöründe gücünü artırmış geçen zaman dilimi içerisinde de rakiplerine fark atarak sektörde lider konumuna geçmiştir. Firmamız genç ve dinamik, alanında uzman ekip ile çalışmaktadır. Profesyonel ve kurumsal hizmet veren firmamız nakliye hizmetini her geçen gün geliştirmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet vermek amacından ödün vermemiştir. En iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla harmanlamayı başarmış olan firmamız, kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmakta, nakliye sektörüne yeni bir soluk getirmek için çabalamaktadır. Firmamız ayrıca güçlü referanslara, geniş mutlu müşteri potansiyeline sahiptir. Yapılan her taşıma işlemini kendi taşıması gibi benimsemektedir. Büyük başarı ve sorunsuz taşımaların vermiş olduğu huzur, güven ve güç ile daha büyük başarılara hızla koşan firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetini maksimum seviyeye çıkarmış, müşteri memnuniyetini en seviyede tutmuştur.

Firmamız rekabet gücünü pazarlarda sürdürmeye devam etmekte, sürekli değişen ve gelişen hizmet sektörünü yaşam biçimi haline getirmekte, sonuca yönelik, proaktif çalışmaktadır. Katılımcı faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak firmamızın yegane amacıdır. Müşterilerin talebini, taahhüdümüz ve kalite sistemimize uygun olarak tam zamanında gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat sektörünün gerektirdiği hız, güvenilirlik ve güncellik, bilgi ve teknoloji destekli nakliyat hizmetini firmamız yaşam biçimi haline getirmiştir.

Firmamız bütün dünyada kabul gören kalite standartlarında hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız ülkemizin en güvenilir, en rahat ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketidir.

İstanbul Eskişehir parça eşya taşıma hizmetinde vermiş olduğumuz güven sayesinde değerli ve önemli parça eşyalarınızın taşınmasında bizi tercih etmeniz doğru bir tercih olacaktır. Çünkü firmamız bu tarz konularda oldukça hassas bir ekiple çalışmakla birlikte taşınmış olan tüm eşyalarınızı taşıma boyunca sigortalamaktadır. Ayrıca firmamız parça eşya taşıma sektöründe oldukça uzun yıllardan beri çalışmakta ve kendini bu yönde geliştirmektedir.

Portfolio Items

Bir önceki yazımız olan Antalya Parça Eşya Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.